EL320.240-FA3 CC

| panel model | EL320.240-FA3 CC |
|---|---|
| Zespół Marka | Lumineq |
| Descrition | EL ,4.9 inch, 320×240 |
| płyta | EL |
| EL320.240-FA3 CC cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Obszar aktywny | 99.15×74.36 mm |
| Zarys | 150.3×104.8 mm |
| Powierzchnia | |
| Współczynnik kontrastu | 1000 : 1 (Typ.) |
| Kolory wyświetlacza | 16 (2-bit) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (Typ.) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 120Hz |
| Napięcie wejściowe | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Screen.com to specjalność obsady dystrybutorem Lumineq EL320.240-FA3 CC.
Lumineq EL320.240-FA3 CC są nowe & Oryginalny Zdjęcie dostępne LCDs-Screen.com, tego samego dnia Wysyłka z bezpłatnym koszt wysyłka.
Na arkuszu Lumineq EL320.240-FA3 CC pdf lub szczegółowymi specyfikacjami EL320.240-FA3 CC Lumineq lub innych monitorów LCD Lumineq, proszę Wyślij do nas e-mail, Będziemy szczęśliwi, aby zapewnić jeden.
Poproś o cytat z Lumineq EL320.240-FA3 CC dystrybutora w LCDs-Screen.com. Wyślij do nas e-mail: [email protected]
Lumineq EL320.240-FA3 CC są nowe & Oryginalny Zdjęcie dostępne LCDs-Screen.com, tego samego dnia Wysyłka z bezpłatnym koszt wysyłka.
Na arkuszu Lumineq EL320.240-FA3 CC pdf lub szczegółowymi specyfikacjami EL320.240-FA3 CC Lumineq lub innych monitorów LCD Lumineq, proszę Wyślij do nas e-mail, Będziemy szczęśliwi, aby zapewnić jeden.
Poproś o cytat z Lumineq EL320.240-FA3 CC dystrybutora w LCDs-Screen.com. Wyślij do nas e-mail: [email protected]
Zbliżone Kategorie dla "EL320.240-FA3 CC"
- Lumineq EL320.240-FA3 CC
- EL320.240-FA3 CC datasheet
- EL320.240-FA3 CC obrazu
- EL320.240-FA3 CC cena
- EL320.240-FA3 CC dystrybutor
